Matt Ritchie może odejść z Newcastle United

sports news

Dziennik „The Sun” poinformował, że Matt Ritchie nie otrzyma propozycji nowego kontraktu o jaki zabiegał. W tej sytuacji może opuścić angielski klub latem.

29- latek miał spotkać się z trenerem Rafą Benitezem i rozmawiać o przedłużeniu umowy. Usłyszał jednak, że ze względu na wiek nie otrzyma takiej propozycji.

Matt Ritchie miał otrzymać także zapewnienie, że jeśli po sezonie będzie chciał zmienić pracodawcę, to „Sroki” nie będą robić żadnych problemów.

Szkot rozegrał w tym sezonie 35 meczów, strzelił trzy gole i zanotował sześć asyst.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.