Maximilian Eggestein przedłużył kontrakt z Werderem

sports news

Maximilian Eggestein oficjalnie przedłużył kontrakt z Werderem Brema – poinformował niemiecki klub za pośrednictwem strony internetowej.

Ekipa „zielono-białych” nie poinformowała, do kiedy będzie ważna nowa umowa 22-latka. Kilka dni temu kontrakt z Werderem przedłużył także jego brat, Johannes Eggestein.

Pomocnik jest wychowankiem zespołu z Bremy, a w pierwszym zespole zadebiutował w 2014 roku. Jest również młodzieżowym reprezentantem Niemiec.

Eggestein w trwających rozgrywkach wystąpił w 28 meczach Bundesligi, strzelił pięć goli i zanotował trzy asysty.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.