Maximilian Wober oficjalnie w Sevilla FC

sports news

Maximilian Wober został nowym zawodnikiem Sevilla FC – poinformował oficjalnie hiszpański klub. Austriak podpisał umowę do 2023 roku.

Obrońca grał ostatnio w Ajaksie Amsterdam. Holenderski klub osiągnął porozumienie z Sevillą. Do końca sezonu 20- latek zostanie wypożyczony na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan z obowiązkiem wykupu po sezonie. Podpisał już umowę na cztery kolejne lata.

Austriak do Ajaksu trafił w sierpniu 2017 roku z Rapidu Wiedeń. Wcześniej grał w młodzieżowych drużynach tego klubu.

Wober w tym sezonie rozegrał 16 spotkań, w których zaliczył dwie asysty.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.