Mazzarri: Szczęście się do nas uśmiechnęło

sports news

Torino FC pokonało na wyjeździe AS Romę 2:0 w niedzielnym meczu Serie A. Walter Mazzarri, trener „Toro”, był zadowolony z postawy swoich podopiecznych w tym spotkaniu.

– W ostatnich dwóch meczach 2019 roku wydarzyło się niemal wszystko. Szczęście się do nas uśmiechnęło na początku Nowego Roku. Zagraliśmy dobrze przeciwko świetnej drużynie i jestem z tego powodu szczęśliwy – powiedział Mazzarri w rozmowie z „DAZN”.

– Wszystkie sytuacje, które stworzyła sobie Roma, były wtedy, kiedy łatwo straciliśmy piłkę. Musimy przestać to robić, bo sami komplikujemy sobie życie – dodał.

– Musimy koncentrować się na sobie i na tym, co musimy zrobić, bez względu czy gramy u siebie, czy też na wyjeździe. Byłem zły ze względu na błędy, których mogliśmy uniknąć, ale to skumulowało się w ostatnich dwóch meczach 2019 roku, kiedy wszystko ułożyło się źle – stwierdził.

Torino zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli Serie A ze zdobytymi 24 punktami. W następnej kolejce podejmą Bolonię.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.