McLeish: Awans do turnieju finałowego dałby mi największą radość

sports news

Reprezentacja Szkocji po raz ostatni na wielkim turnieju zagrała w 1998 roku, a były to mistrzostwa świata we Francji. Teraz awans do Euro 2020 zamierza wywalczyć z nią selekcjoner Alex McLeish.

Szkoci swój pierwszy mecz w eliminacjach do Mistrzostw Europy zagrają w czwartek. Ich rywalem będzie na wyjeździe Kazachstan.

– Awans byłby powodem do świętowania – powiedział McLeish w rozmowie z „BBC”.

Jego kontrakt ze szkocką federacją obowiązuje do 2020 roku, ale selekcjoner myśli nie tylko o Euro, ale również o udziale na mundialu w Katarze w 2022 roku.

– Zdecydowanie wierzymy, że zagramy na obu turniejach. To byłaby największa radość w mojej trenerskiej karierze, gdybyśmy awansowali do finałów euro i mundialu – przyznał.

Najtrudniejszymi rywalami Szkotów w grupie I będą najpewniej Belgia oraz Rosja. Pozostali przeciwnicy, oprócz Kazachstanu, to Cypr i San Marino. – Koncentrujemy się na tym, aby wyjść z tej grupy. Wielu zawodników w naszej kadrze ma mnóstwo do zaoferowania – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.