Mecze towarzyskie: Bezbramkowy remis Korony Kielce

Grająca na co dzień w Ekstraklasie Korona Kielce bezbramkowo zremisowała w meczu sparingowym z rumuńską Astrą Giurgiu. Spotkanie pomiędzy obiema ekipami odbyło się na Cyprze.

Najlepszą okazję na zmianę rezultatu miała w 62. minucie starcia drużyna Złocisto-Krwistych. O włos od trafienia był 27-letni boczny obrońca Rafał Grzelak, ale futbolówka po uderzeniu byłego gracza Wisły Płock zatrzymała się zaledwie na słupku bramki.

Warto zaznaczyć, iż Korona Kielce na Cyprze rozegra jeszcze jedno spotkanie kontrolne. Zmierzy się ona jeszcze dziś z FK Cukaricki (godz. 15:30).

Podopieczni Marcina Brosza na ligowe boiska wrócą już 15 lutego (poniedziałek, godz. 18:00). Wówczas zagrają na wyjeździe z plasującą się na wysokim czwartym miejscu po rundzie jesiennej Pogonią Szczecin.

*******
Korona Kielce – Astra Giurgiu 0:0

Korona Kielce: Dariusz Trela – Marcin Cebula (80. Michał Przybyła), Bartosz Kwiecień, Djibril Diaw, Rafał Grzelak – Vanja Marković, Aleksandrs Fertovs, Michał Mokrzycki (57. Maciej Załęcki), Łukasz Sierpina – Przemysław Trytko, Michał Przybyła (46. Jakub Kotarzewski).

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…