Traore: W Szczecinie wszyscy mi pomagają

Nowy nabytek Pogoni Szczecin, Ismael Kam Traore przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że zdążył się zaaklimatyzować w drużynie “Portowców”.

– Zdecydowałem się podpisać kontrakt z Pogonią ponieważ jest to duża szansa dla mnie, by pokazać co potrafię, a dodatkowo mogę się rozwinąć. Jest to mój pierwszy tak profesjonalny klub, równie profesjonalny jak te, które obserwowałem będąc w zawodnikiem akademii Espanyolu. Dlatego też jestem bardzo zadowolony, że stałem się częścią tej drużyny – powiedział 23-latek cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

– Czuję się bardzo dobrze. To są moje pierwsze dni w Pogoni. Od grudnia wszystko się dla mnie bardzo dobrze układa, zbieram bardzo fajne doświadczenie, osoby związane z klubem są dla mnie bardzo miłe, cała ekipa, zawodnicy również. Wszyscy są bardzo fajnymi ludźmi i mi pomagają – dodał.

– Co do zgrupowania to mamy świetne warunki. Hotel i całe wyposażenie jest bardzo dobre, mamy do dyspozycji wszystko czego potrzebujemy: bardzo dobre jedzenie, treningi, sympatyczni ludzie, wszystko jest zorganizowane – kontynuował.

– Nigdy wcześniej nie jeździłem na takie zgrupowania. Zdarzało się, że z kolegami sami organizowaliśmy sobie takie małe obozy, ale nigdy nie były one aż tak bardzo profesjonalne jak ten tutaj. Jest to zatem mój pierwszy obóz jako członka pierwszej drużyny. Czuję się świetnie – zakończył.