Mecze towarzyskie: Remis w Tbilisi

Reprezentacja Gruzji zremisowała z Kazachstanem 1:1 w towarzyskim meczu rozegranym w Tbilisi. Po raz pierwszy drużynę „Dżwarosnebi” prowadził nowy selekcjoner, Vladimir Weiss.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście. W 36. minucie gry na listę strzelców wpisał się Azat Nurgaliev. Dwie minuty później do wyrównania doprowadził Nikoloz Gelaszwili. Całe spotkanie na ławce rezerwowych gospodarzy spędził obrońca Śląska Wrocław, Lasza Dwali.

Kolejnym rywalem Gruzji będzie Słowacja. Towarzyskie spotkanie rozegrane zostanie 28 maja. Kazachstan w następnym meczu zmierzy się z Kirgistanem.

Kazachstan w eliminacjach do mistrzostw świata będzie rywalizował z Polska. Poza „Biało-Czerwonymi” i drużyną prowadzą prowadzoną przez Talgata Bajsufinowa, w grupie E znalazły się również Armenia, Dania, Czarnogóra i Rumunia.