Mecze towarzyskie: Sandecja Nowy Sącz przegrała z drugoligowcem

Pierwszoligowa Sandecja Nowy Sącz przegrała w sparingu z GKS-em Tychy 0:2 (0:1). Spotkanie pomiędzy obiema ekipami odbyło się na bocznym boisku treningowym drugoligowego klubu.

Na listę strzelców po stronie gospodarzy wpisywali się odpowiednio Łukasz Grzeszczyk, który futbolówkę w bramce umieścił już w 5. minucie, oraz Tomasz Górkiewicz. 31-latek wynik spotkania ustalił tuż po upływie godziny gry.

Warto ponadto zaznaczyć, iż starcie odbyło się w niepełnym wymiarze czasowym. Grano bowiem dwa razy po trzydzieści pięć minut.

Zespół z Nowego Sącza po rundzie jesiennej pierwszej ligi plasuje się na piętnastym miejscu. Jak do tej pory Sandecja zgromadziła na swoim koncie dwadzieścia jeden punktów, tyle samo co zajmujące lokatę w strefie spadkowej Wigry Suwałki.