Olimpia Grudziądz wygrała sparing w Świeciu

Olimpia Grudziądz wygrała z Olimpią Elbląg 2:1 (2:0) w środowym sparingu rozegranym w Świeciu – poinformowała pierwszoligowa drużyna z Pomorza na swojej oficjalnej stronie.

Bramki dla zamykającego aktualnie tabelę zaplecza Ekstraklasy zespołu zdobyli w niespełna trzy minuty w pierwszej połowie Nildo i po asyście Brazylijczyka Adam Banasiak.

Rywale krótko po zmianie stron odpowiedzieli efektownym golem Damiana Szuprytowskiego, ale do wyrównania nie udało im się już doprowadzić.

Olimpia Grudziądz wznowi rozgrywki pierwszej ligi 5 marca wyjazdowym spotkaniem ze Stomilem Olsztyn.