Medeiros: Chcę wygrać ligę i Puchar Polski

sports news

– Związałem się z wielkim klubem, w którym panują idealne warunki do gry w piłkę – wyznał Iuri Medeiros w rozmowie z oficjalnym serwisem Legii Warszawa.

24-letni napastnik dołączył zimą do mistrzów Polski na zasadzie wypożyczenia ze Sportingu Lizbona. Jesienią na podobnych warunkach reprezentował Genoa CFC.

– Wszyscy zawodnicy dobrze mnie przyjęli, za co jestem im ogromnie wdzięczny. Już wcześniej znałem trenera Ricardo Sa Pinto i portugalskich zawodników, którzy grają w Legii i jest to dla mnie niezwykle pomocne w tych początkowych etapach – podkreślił nowy nabytek zespołu z Łazienkowskiej.

– Legia to klub ze wspaniałą historią, wielkimi tradycjami i wiernymi kibicami. Co roku drużyna walczy o mistrzostwo, a ja chcę grać o najwyższe cele. To wszystko sprawiło, że nie miałem wątpliwości, aby zgodzić się na propozycję z Warszawy. Jestem szczęśliwy – stwierdził Portugalczyk.

– Chcę wygrać ligę i Puchar Polski, ale mam też swoje indywidualne plany. Chciałbym strzelić do końca sezonu minimum dziesięć goli. mogę pochwalić się dobrym strzałem i skutecznym dryblingiem. Mam też zdolność do notowania asyst. To moje najważniejsze cechy, z których będę chciał tutaj zrobić użytek – dodał Iuri Medeiros.

(za legia.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.