Medel może wrócić do ligi angielskiej

sports news

Pomocnik Besiktasu Stambuł Gary Medel jest w kręgu zainteresowań West Ham United – poinformował dziennik „Takvim”.

Chilijczyk grał już w Premier League w zespole Cardiff City, do którego trafił w 2013 roku z Sevilla FC. Po roku przeniósł się do Interu Mediolan, skąd po trzech latach trafił do Besiktasu Stambuł.

Latem może ponownie zagrać na Wyspach Brytyjskich. 31-latkiem interesuje się West Ham United. „Młoty” chciały pozyskać go już zimą, a defensywy pomocnik zdecydował się jeszcze pozostać w Turcji.

Medel w tym sezonie rozegrał w tym sezonie łącznie 28 spotkań.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.