Memoriał Jancarza odbędzie się w innym terminie

sports news

XVII Memoriał Edwarda Jancarza zorganizowany zostanie w innym terminie – poinformowała Stal Gorzów na swojej oficjalnej stronie.

Zaplanowany na 28 marca prestiżowy turniej został odwołany ze względu na rosnące niebezpieczeństwo dla zawodników i kibiców zakażeniem wirusa COVID-19.

Swój akces w starcie podczas imprezy w Grodzie nad Wartą potwierdzili wcześniej Australijczycy Max Fricke i Jason Doyle, Rosjanin Gleb Czugunow, Duńczyk Mikkel Michelsen, Szwed Peter Ljung, Kacper Woryna i Patryk Dudek. Wychowanek Falubazu Zielona Góra ma na swoim koncie już dwa triumfu w prestiżowej imprezie rozgrywanej na obiekcie dziewięciokrotnych mistrzów Polski.

Ubiegłoroczne zawody w Gorzowie wygrał Przemysław Pawlicki przed Bartoszem Zmarzlikiem i Kacprem Woryną.

Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała również komunikat, w którym nie wyraża zgody na organizację jakichkolwiek sparingów do 1 kwietnia 2020 roku.

(za stalgorzow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…