Mert Muldur zawodnikiem US Sassuolo

sports news

Nowym zawodnikiem US Sassuolo Calcio został Mert Muldur. Prawy obrońca został pozyskany na zasadzie transferu definitywnego z Rapidu Wiedeń – poinformował klub z Mapei Stadium na swojej oficjalnej stronie internetowej.


20-letni Turek ma austriacki paszport. W „Neroverdich” będzie następcą Pola Liroli, który odszedł do Fiorentiny. Według włoskich mediów, US Sassuolo zapłacił za niego około pięciu milionów euro.

Muldur w minionym sezonie wystąpił w 41 meczach Rapidu we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich jednego gola i zanotował sześć asyst.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB