Messi: Neymar jest moim przyjacielem i jest mi smutno

Messi

Kapitan reprezentacji Argentyny Leo Messi jest zawiedziony, że Neymar nie zagra już w Copa America 2015, rozgrywanym na stadionach w Chile.

Na Brazylijczyka została nałożona kara dyskwalifikacji na cztery mecze za incydenty w samej końcówce konfrontacji z Kolumbią (0:1). Argentyńczyk powiedział, że jest zasmucony wieścią o zawieszeniu jego klubowego kolegi z Barcelony.

– Jest mi smutno, że już nie zagra w Copa America. Neymar jest moim przyjacielem i zależy mi na nim. Przykro mi z powodu zawieszenia, ponieważ uważam, że jest bardzo ważnym graczem w drużynie Brazylii – wyznał Messi, cytowany przez „ESPN”.

Messi w sobotę rozegrał swój setny mecz w reprezentacji, który zakończył się zwycięstwem „Albicelestes” nad Jamajką 1:0.

– Zagraliśmy świetną pierwszą połowę i mogliśmy wygrać wyżej, lecz w drugiej połowie nie mieliśmy tej samej intensywności. Wszystko było wolniejsze. W pozostałych meczach nie możemy na to pozwolić – podsumował Leo Messi.

Podcast #kasujemy

Reklama

Wygrane kupony: Rekordzista zgarnął 79 tysięcy zł. http://bit.ly/37C9WHB #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy NHL: Calgary Flames – St. Louis Blues http://bit.ly/2GA3AMR #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Wtorek 28.01.
https://youtu.be/vW23BmcAwMA
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Load More…