Messi: Neymar jest moim przyjacielem i jest mi smutno

Messi

Kapitan reprezentacji Argentyny Leo Messi jest zawiedziony, że Neymar nie zagra już w Copa America 2015, rozgrywanym na stadionach w Chile.

Na Brazylijczyka została nałożona kara dyskwalifikacji na cztery mecze za incydenty w samej końcówce konfrontacji z Kolumbią (0:1). Argentyńczyk powiedział, że jest zasmucony wieścią o zawieszeniu jego klubowego kolegi z Barcelony.

– Jest mi smutno, że już nie zagra w Copa America. Neymar jest moim przyjacielem i zależy mi na nim. Przykro mi z powodu zawieszenia, ponieważ uważam, że jest bardzo ważnym graczem w drużynie Brazylii – wyznał Messi, cytowany przez “ESPN”.

Messi w sobotę rozegrał swój setny mecz w reprezentacji, który zakończył się zwycięstwem “Albicelestes” nad Jamajką 1:0.

– Zagraliśmy świetną pierwszą połowę i mogliśmy wygrać wyżej, lecz w drugiej połowie nie mieliśmy tej samej intensywności. Wszystko było wolniejsze. W pozostałych meczach nie możemy na to pozwolić – podsumował Leo Messi.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Hoffenheim – Bayern https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hoffenheim-bayern-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Lorient – Lyon https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lorient-lyon/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Monaco – Strasbourg https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-monaco-strasbourg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…