Michael Koellner zwolniony z 1. FC Norymberga

sports news
Oceń

Michael Koellner nie jest już trenerem drużyny 1. FC Norymberga – poinformował niemiecki klub na oficjalnej stronie internetowej.


49- szkoleniowiec objął zespół z Max-Morlock-Stadion w maju 2017 roku. W ubiegłym sezonie awansował z nim do Bundesligi, w której jednak w obecnych rozgrywkach 1. FC Norymberga radzi sobie słabo.

Po 21 kolejkach zamyka tabelę z dorobkiem 12 punktów i zaledwie dwoma wygranymi na koncie. Do miejsca gwarantującego utrzymanie drużyna z Bawarii traci sześć punktów.

Tymczasowo zespół poprowadzi dotychczasowy asystent pierwszego trenera Boris Schommers oraz legenda klubu Marek Mintal.

W 22. serii spotkań 1. FC Norymberga zagra u siebie z liderem Borussią Dortmund.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dołącz do nas na FB