Michelsen: Mamy wyjątkowy i mocny zespół

sports news

Jedenaście punktów i cztery bonusy wywalczył Mikkel Michelsen przeciwko Betard Sparcie Wrocław, która pokonała u siebie Speed Car Motor Lublin 47:43 w siódmej rundzie PGE Ekstraligi.

– To był dobry mecz. Nie było lekko, ale osiągnięty rezultat jest naprawdę satysfakcjonujący – wyznał Duńczyk w obszernej rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Ekstraligi.

– Niewiele osób wierzyło, że będziemy w stanie sprostać wyzwaniom PGE Ekstraligi, a teraz pokazaliśmy, że jesteśmy mocni. Zabrakło nam nieco szczęścia do zwycięstwa, ale było naprawdę blisko – podkreślił Skandynaw.

– Tor był przygotowany tak, że najszybsza ścieżka znajdowała się pod płotem i trzeba było szybko się tam znaleźć, inaczej pogoń za rywalem była bardzo trudna. Na szczęście odnalazłem się na tym torze, motocykl był perfekcyjnie spasowany – stwierdził Michelsen.

– Wierzę w nasz zespół. Jest w nim coś wyjątkowego, coś czego nie mają inne kluby. Mamy fantastycznych, oddanych fanów, którzy dopingują nas niezależnie od miejsca rozgrywania spotkania. To wyzwala w nas dodatkowe pokłady energii. Cztery punkty, które mamy na półmetku sezonu, to naprawdę dobry wynik – podsumował Duńczyk.

(za speedwayekstraliga.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…