Midtjylland wprowadza ułatwienia dla fanów

sports news

FC Midtjylland postanowiło wprowadzić gigantyczne ekrany na parkingu samochodowym obok swojego stadionu, na którym kibice będą mogli oglądać mecze podczas pandemii koronawirusa.

Dzięki temu, gracze odczują obecność swoich kibiców, mimo że ci nie będą ich wspierali z perspektywy trybun podczas spotkań ligowych.

– Ciężko pracujemy, aby zapewnić naszym kibicom najlepsze rozwiązania. Koronawirus tego nie zmienia, zawsze chcemy, aby nasi fani czuli się u nas dobrze – przyznał dyrektor marketingu duńskiego klubu, Preben Rookjaer.

Duńska Superliga została zawieszona na czas nieokreślony z powodu pandemii koronawirusa w marcu. W Danii na tę chorobę zachorowało 7300 osób.

Superliga planuje wrócić do gry 17 maja, a sezon ma zakończyć się w połowie lipca.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.