Miedziński: Ciężkie zawody i bardzo dobra lekcja dla mnie

sports news

– Cieszymy się bardzo, że wygraliśmy. Jednak świat mi się jeszcze troszeczkę przewrócił do góry nogami, bo nie zagrało, to co myślałem, że zagra – wyznał Adrian Miedziński w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Ekstraligi.

Wychowanek klubu z Torunia zdobył sześć punktów dla forBET Włókniarza Częstochowa, który pokonał przed własną publicznością Speed Car Motor Lublin 52:38 w meczu trzeciej rundy PGE Ekstraligi.

Podopieczni Marka Cieślaka odnieśli w ten sposób drugie zwycięstwo w sezonie, natomiast „Koziołki” doznały drugiej wyjazdowej porażki.

– Byłem spokojny o ustawienia, ale na początku widać było, że odstawaliśmy od reszty. Później przewróciliśmy to wszystko do góry nogami i było lepiej. Jeszcze to nie jest to, ale trzeba złapać wiatr w żagle, żeby wszystkie ustawienia pracowały w porządku, bo jest nieco inaczej niż rok temu i na jesień była dosypywana nowa nawierzchnia – tłumaczył swoje problemy Miedziński.

– Jeżeli coś się nie układa, to człowiek nie obserwuje co się dzieje dookoła, tylko skupia się na tym, by już nie myśleć o tym że było źle, tylko coś zrobić żeby było lepiej i wyczyścić głowę przed następnym wyścigiem. Jeżeli jest wszystko w porządku i idzie książkowo to można popatrzeć i poskakać nawet z kibicami, wtedy jest uśmiech na twarzy. Były to jednak bardzo ciężkie zawody, ale i bardzo dobra lekcja dla mnie. Cieszę się, że jakoś to uratowałem – dodał podopieczny Cieślaka.

(za speedwayekstraliga.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.