Milan może zatrzymać Kjaera

sports news

Simon Kjaer może zostać w Milanie na dłużej, jeśli klub z Mediolanu zdecyduje się na zapłatę Sevilli za niego 1,5 miliona euro – informuje Tuttosport.

Kjaer przeniósł się do Mediolanu w styczniu na zasadzie wypożyczenia.

Przed wybuchem pandemii koronawirusa, 31-latek zanotował siedem występów w barwach Rossonerich.

Tuttosport poinformowało, że Milan za zaledwie 1,5 miliona euro będzie mógł sprowadzić do siebie duńskiego obrońcę na stałe i kto wie, czy włodarze klubu z Mediolanu, nie zdecydują się na takie rozwiązanie.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.