Milik wystąpi szósty raz z rzędu w GP Czech

sports news

Vaclav Milik wystartuje z dziką kartą w Grand Prix Czech – poinformował oficjalny serwis Indywidualnych Mistrzostw Świata.

Żużlowiec Betard Sparty Wrocław założy 15 czerwca w Pradze plastron z numerem 16 już po raz szósty z rzędu. W minionym sezonie na obiekcie Marketa zdobył sześć punktów.

Milik swój najlepszy występ przed własną publicznością miał w 2017 roku, kiedy stanął na podium. Lepsi od Czecha byli wówczas jedynie Australijczyk Jason Doyle i Amerykanin Greg Hancock.

Rezerwowymi podczas tegorocznej GP Czech będą Zdenek Holub i Ondrej Smetana. Zawody w Pradze poprowadzi Craig Ackroyd z Wielkiej Brytanii.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.