Mirallas rozstanie się latem z Fiorentiną

sports news

Kevin Mirallas po zakończeniu bieżącego sezonu opuści Półwysep Apeniński – donosi „Corriere Fiorentino”.

31-letni skrzydłowy reprezentacji Belgii nie przekonał wystarczająco do siebie włodarzy klubu ze stolicy Toskanii i jego wypożyczenie z Evertonu nie zostanie przedłużone na kolejny rok.

Wychowanek Standardu Liege w koszulce „Violi” zaliczył dotychczas osiemnaście spotkań, w których strzelił dwa gole. Wcześniej na podobnych zasadach bronił także barw Olympiakosu Pireus.

Mirallas na swoim koncie ma 60 występów w reprezentacji Belgii. Zdobył w nich dziesięć bramek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.