Miroslav Klose asystentem Hansi Flicka?

sports news

Miroslav Klose najprawdopodobniej zostanie od nowego sezonu asystentem trenera Bayernu Monachium, Hansi Flicka.

Obecnie Klose pracuje z juniorską drużyną Bawarczyków (U17) i według niemieckich mediów osiągnął porozumienie ze szkoleniowcem Bayernu w sprawie posady asystenta trenera pierwszej drużyny.

Flick mówił niedawno, że zanim podejmie decyzję w sprawie najbliższego współpracownika, chce z nim porozmawiać. – Myślę, że byłyby dobrym wsparciem naszego sztabu trenerskiego – powiedział wówczas szkoleniowiec monachijczyków.

Według „Bilda” Dyrektor Sportowy Bayernu Hasan Salihamidzic, uruchomił już procedurę przeniesienia Klose do pierwszej drużyny.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.