Miszta trzy lata dłużej z Legią

sports news

Cezary Miszta podpisał nowy kontrakt z Legią Warszawa – poinformowali wicemistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Powoływany do młodzieżowych reprezentacji utalentowany 17-letni bramkarz parafował trzyletnią umowę, obowiązującą do końca czerwca 2022 roku.

Miszta już jako 15-latek został zaproszony na swój pierwszy trening z seniorami, a rok później pojechał na obóz do hiszpańskiego Benidormu jako najmłodszy zawodnik w kadrze. Do tej pory bramkarz wyróżniający się świetnymi warunkami fizycznymi (192 cm) uczestniczył w sześciu zgrupowaniach. Jako zawodnik pierwszego zespołu był zgłoszony do rozgrywek LOTTO Ekstraklasy w sezonach 2017/2018 i 2018/2019.

– Cieszę, się, że Legia wierzy w mój potencjał i chce we mnie inwestować. Jestem w klubie już trzy lata i to bardzo ważne dla mojego rozwoju, że zostanę w nim na dłużej – wyznał Miszta po złożeniu stosownych podpisów pod umową.

Wychowanek ŁSR Łuków na Łazienkowską trafił z Motoru Lublin latem 2016 roku. W Legii występował dotąd w drużynie rezerw i zespole U-18. – Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Czarek zdecydował się przedłużyć kontrakt z Legią. Obserwujemy, jak duże postępy zrobił od kiedy przyszedł na Łazienkowską. Stworzymy mu najlepsze możliwości do rozwoju i gry – zapewnia dyrektor sportowy Legii Radosław Kucharski.

(za legia.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Kopenhaga – Trabzonspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-kopenhaga-trabzonspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Napoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-napoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…