Młodzieżowa Liga Mistrzów: Legia pokonała Liteks Łowecz

Legia Warszawa U-19 pokonała na wyjeździe Liteks Łowecz 2:1 (1:0) w pierwszym meczu I rundy ścieżki mistrzowskiej Ligi Młodzieżowej.

Był to debiut podopiecznych Piotra Kobiereckiego w UEFA Youth League. Rewanżowe spotkanie odbędzie się 20 października o godz. 19:00 w Nowym Dworze Mazowieckim.

Pierwszy gol padł już w siódmej minucie meczu po strzale Adama Ryczkowskiego. 18-letni napastnik wykorzystał podanie od Konrada Michalaka i pewnie umieścił piłkę w siatce Petyra Petrowa.

W 52. minucie wyrównującą bramkę dla Bułgarów zdobył Tomislav Yordanov. Wynik utrzymywał się przez następne pół godziny. Decydującego o zwycięstwie gola na sześć minut przed końcem regulaminowego czasu gry strzelił Filip Karbowy, który pewnie wykorzystał podyktowany przez sędziego rzut karny.