MLS: Piąte zwycięstwo Philadelphia Union. Gol Kacpra Przybyłki

Philadelphia Union pokonał u siebie FC Cincinnati 2:0 w środowym meczu meczu amerykańskiej Major League Soccer. Pierwszego gola dla gospodarzy strzelił Kacper Przybyłko. Całe spotkanie wśród rezerwowych gości spędził natomiast bramkarz Przemysław Tytoń.

Kibice na gole musieli poczekać do drugiej połowy. W 63. minucie wynik otworzył Przybyłko. Polski napastnik wykorzystał dośrodkowanie z prawej strony i pewnym strzałem głową nie dał golkiperowi rywali żadnych szans. Kilka minut później triumf Union przypieczętował Fafa Picault.

Po tym zwycięstwie podopieczni Jima Curtina są liderem Konferencji Wschodniej z 17 punktami na koncie. W następnym meczu zagrają u siebie z New England Revolution.

Natomiast zespół prowadzony przez Alana Kocha zgromadził osiem „oczek” i plasuje się na 11. pozycji. Jego kolejnym rywalem będzie na wyjeździe San Jose Earthquakes.