MLS: Colorado Rapids pokonało Toronto FC

Colorado Rapids pokonało przed własną publicznością w meczu 5. kolejki amerykańskiej Major League Soccer Toronto FC 1:0 (1:0). Dla gospodarzy niedzielnego starcia jest to drugie zwycięstwo w bieżącym sezonie ligowym.

Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył już w 18. minucie Luis Solignac. 25-letni argentyński napastnik wykorzystał przytomne podanie z głębi pola Marco Pappy i bez najmniejszych problemów w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Toronto.

Warto zaznaczyć, iż przyjezdni niemal przez cały mecz grali w osłabieniu, po tym jak w 13. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał 34-letni francuski pomocnik gości Benoit Cheyrou.

W szeregach kanadyjskiego zespołu wystąpił Damien Perquis. Były reprezentant Polski na placu gry przebywał przez 76 minut. Następnie został zmieniony przez Ashtone’a Morgana.

Ekipa Colorado Rapids zajmuje na chwilę obecną z dorobkiem siedmiu punktów na swoim koncie piąte miejsce w Konferencji Zachodniej. Natomiast Toronto FC plasuje się „na wschodzie” na siódmej lokacie.