MLS: Orlando City zremisowało z Chicago Fire

Piłkarze Orlando City zremisowali przed własną publicznością w meczu 2. kolejki amerykańskiej Major League Soccer z Chicago Fire 1:1 (1:1). Dla gospodarzy sobotniego starcia jest to drugi podział punktów w bieżącym sezonie.

Pierwszego gola w tym spotkaniu zdobyli podopieczni Adriana Heatha. Na listę strzelców wpisał się już w 4. minucie Cyle Larin. Na odpowiedź przyjezdnych nie trzeba było długo czekać, bowiem tuż przed upływem pierwszego kwadransa gry do wyrównania doprowadził David Accam.

Warto zaznaczyć, iż Chicago Fire niemal przez cały mecz grało w osłabieniu, po tym jak w 30. minucie bezpośrednią czerwoną kartkę obejrzał doświadczony obrońca Michael Harrington. Dla byłego gracza Portland Timbers to pierwszy sezon w barwach Firemen.