MLS: Podział punktów na Yankee Stadium

New York City FC zremisował u siebie z New England Revolution 1:1 (1:1) w pierwszym sobotnim spotkaniu Major League Socces.

Na Yankee Stadium gospodarze objęli prowadzenie po dziesięciu minutach gry, kiedy to świetną akcję Davida Villi wykończył z bliska Thomas McNamara. Siedem minut przed przerwą wyrównał jednak Chris Tierney.

Sześć minut po zmianie stron czerwoną kartką ukarany został Ghańczyk Gershon Koffie, ale miejscowi nie potrafili wykorzystać gry w przewadze przez ponad pół godziny.

Nowojorczycy po tym meczu przesunęli się na czwarte miejsce w Konferencji Wschodniej, natomiast pozostająca bez wygranej ekipa z Massachusetts z dwoma punktami mniej jest na siódmej pozycji w tej klasyfikacji.