Mogensen podpisał trzyletni kontrakt z Brentford FC

sports news

Gustav Mogensen został nowym zawodnikiem Brentford FC – poinformował klub z Championship na swojej oficjalnej stronie.

Zaledwie siedemnastoletni napastnik parafował z popularnymi „Pszczołami” trzyletnią umowę, obowiązującą do końca 2021 roku.

Duńczyk dołączył do zespołu z Griffin Park, przenosząc się z Aarhus Gymnastikforening. Na swoim koncie ma występy w młodzieżowej reprezentacji kraju ze Skandynawii.

Brentford FC zajmuje aktualnie siedemnaste miejsce w tabeli zaplecza Premier League. „The Bees” mają dwanaście punktów przewagi nad otwierającym strefę spadkową
Reading FC.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.