Monaco pozyska obrońcę Strasbourga

sports news

Monaco bardzo mocno zabiega o pozyskanie obrońcy Strasbourga, Mohameda Simakana – poinformował L’Equipe. Klub szuka wzmocnień na prawej stronie obrony, po tym jak do RB Lipsk został wypożyczony Benjamin Henrichs.

Zespół z księstwa jest gotów zapłacić za 20-latka od 15 do 20 milionów euro. Kontrakt Simakana obowiązuje 30 czerwca 2023 roku.

Obrońca wybierze się jednak ze swoją aktualną drużyną na obóz przygotowawczy. Zainteresowane usługami 20-latka są również Tottenham, Borussia Dortmund i AC Milan.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.