Moneta zostawił Legię i wzmocnił GKS Tychy

sports news

Łukasz Moneta wzmocnił GKS Tychy – poinformował pierwszoligowy klub na swojej oficjalnej stronie.

25-letni pomocnik przeniósł się na Górny Śląsk na zasadzie transferu definitywnego z Legii Warszawa i parafował kontrakt, obowiązujący do końca czerwca 2021 roku.

Moneta pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Raciborzu. Po dobrym sezonie 2012/13 został wypatrzony przez Legię, jednak debiut w pierwszym zespole warszawskiej drużyny zaliczył rok później, w meczu Superpucharu Polski z Zawiszą Bydgoszcz.

Nowy nabytek tyszan spędził minione pół roku w Bytovii Bytów. Wcześniej bronił również barw Zagłębia Lubin, Ruchu Chorzów i Wigier Suwałki. Ma za sobą również grę i bramkę w reprezentacji Polski do lat 21 na młodzieżowych mistrzostwach Europy w 2017 roku.

(za gkstychy.info)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.