Montero wrócił do Vancouver Whitecaps

sports news

Fredy Montero ponownie został zawodnikiem Vancouver Whitecaps – potwierdził oficjalnie klub z MLS. Napastnik podsiał dwuletnią umowę.

Kolumbijczyk przez ostatni rok był zawodnikiem Sportingu CP, jednak zimą odszedł z portugalskiego klubu. Jako wolny zawodnik postanowił wrócić do Major League Soccer.

W 2009 roku Montero trafił do Seattle Sounders FC, skąd był wypożyczany do klubów ze swojej ojczyzny. W 2013 roku trafił też na wypożyczenie do Sportingu, a potem zespół z Lizbony wykupił snajpera.

W 2016 roku Kolumbijczyk został sprzedany do chińskiego Tianjin Teda. Po roku grał już na wypożyczeniu w Vancouver Whitecaps. Rok temu wrócił za darmo do Sportingu, by ponownie związać się z „Caps”.

Montero podpisał umowę do końca sezonu 2020.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.