Monty Williams oficjalnie trenerem Phoenix Suns

sports news

Phoenix Suns w przyszłym sezonie będą prowadzeni przez nowego trenera. Klub z Arizony poinformował oficjalnie, że szkoleniowcem zespołu został Monty Williams.

Strony na temat jego pracy w klubie z Phoenix rozmawiały już od pewnego czasu i szybko doszły do porozumienia, choć jego zatrudnieniem zainteresowani byli także Los Angeles Lakers. Monty Williams obecnie jest asystentem Bretta Browna w Philadelphia 76ers, ale już w kolejnych rozgrywkach będzie pracował samodzielnie.

W przeszłości był już pierwszym trenerem. W latach 2010-15 prowadził New Orelans Hornets/Pelicans. 47-latek na stanowisku trenera Słońc zastąpił Igora Kosokova.

Phoenix Suns zakończyli sezon regularny 2018/19 na ostatnim miejscu w Konferencji Zachodniej. Odnieśli 19 zwycięstw i doznali 63 porażek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.