Morgan Rogers nowym pomocnikiem MC

sports news

Morgan Rogers został nowym zawodnikiem Manchester City – poinformowali mistrzowie Anglii na swojej oficjalnej stronie.

Zaledwie 16-letni pomocnik dołączył do popularnych „The Citizens” na zasadzie transferu definitywnego z West Bromwich Albion. Wartość transakcji ocenia się na cztery miliony funtów.

Morgan Rogers ma na swoim koncie 29 występów w trzech kategoriach wiekowych młodzieżowej reprezentacji Anglii. Zdobył w nich dziewiętnaście bramek.

Manchester City rozpocznie nowy sezon w Premier League w sobotę 3 sierpnia od wyjazdowej konfrontacji w Londynie z West Ham United.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.