Moskal: Nadal jesteśmy zawieszeni w próżni

sports news

– Dziś reagujemy na bieżąco, z tygodnia na tydzień, choć oczywiście nadal jesteśmy przez całą tę sytuację zawieszeni w próżni – powiedział trener ŁKS-u, Kazimierz Moskal, w rozmowie z redakcją oficjalnej strony internetowej klubu.

– Jestem w stałym kontakcie ze sztabem trenerskim i piłkarzami. Zawodnicy otrzymali od nas harmonogram indywidualnych zajęć. Przesłaliśmy im także filmiki z instruktażem pokazującym, w jaki sposób mogą ćwiczyć w domu. Do tego, o ile jest to możliwe, dwa razy w tygodniu mają za zadanie odbyć trening biegowy. Reakcje są różne. Część naszych piłkarzy dysponuje rowerkami stacjonarnymi, co ułatwia sprawę, choć oczywiście nie sposób tego wszystkiego porównać z normalnymi zajęciami na boisku – dodał Moskal, którego zadaniem pandemia koronawirusa zmieni piłkarską rzeczywistość.

– Wszyscy już wiemy, że epidemia wpłynie na nasze życie, nawet gdy to życie w końcu wróci do tzw. normalności. Sport odczuje jej skutki zapewne w podobnym stopniu jak chociażby gospodarka. Dla klubów występujących w ekstraklasie na pewno problemem jest dziś brak środków z telewizji. Mówi się dużo o rezygnacji piłkarzy z części wynagrodzenia, ale to przecież nie załatwi wszystkiego. W Pogoni Szczecin dwóch zawodników już odeszło z klubu, w tym Zvonimir Kozulj, który moim zdaniem znacząco wpływał na grę tego zespołu. Niewykluczone, że pójdzie to w tę właśnie stronę. Kluby, które były dotąd rozsądnie zarządzane powinny sobie poradzić. Pozostałe mogą mieć kłopoty – zauważył trener Łódzkiego Klubu Sportowego.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.