Mourinho: Nie dostaliśmy niczego

sports news

Tottenham Hotspur przegrał u siebie z Liverpoolem FC 0:1 w sobotnim meczu Premier League. Jose Mourinho, menedżer „Kogutów”, powiedział, że jego zespół zasługiwał przynajmniej na remis w tym spotkaniu.

– Taka jest piłka nożna. Czasem dostajesz więcej niż zasługujesz, a czasem mniej. Tym razem nie dostaliśmy niczego, choć na coś zasłużyliśmy – powiedział Mourinho w rozmowie z „BBC”.

– Oni są najlepszą drużyną na świecie, która zmierzyła się z zespołem przechodzącym trudny moment, mającym kontuzje, w trudnym okresie sezonu. Chłopcy byli fantastyczni, kiedy staraliśmy się zmienić wynik i stworzyć im problemy – dodał Portugalczyk.

Drużyna z północnego Londynu zajmuje ósme miejsce w tabeli ze stratą dziewięciu punktów do czwartej Chelsea FC. – Można mówić o możliwości zajęcia miejsca w pierwszej czwórce, kiedy na starcie sezonu wszyscy mają po zero punktów. Ciężko jest natomiast, kiedy zaczyna się od pułapu minus 12 punktów – podkreślił Mourinho, odnosząc się do momentu, kiedy przejął zespół. W następnej kolejce jego ekipa zmierzy się na wyjeździe z Watford FC.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.