Mourinho: Odrzuciłem już trzy-cztery oferty

sports news

Jose Mourinho w tym momencie pozostaje bez pracy, ale w rozmowie z telewizją „BeIN Sports” zapowiedział, że niedługo się to zmieni. Przyznał, że na bezrobociu odrzucił już kilka ofert.

– Jako trener nie pracuję od trzech i pół miesiąca, ale cały czas przygotowuję się do powrotu. Planuję wrócić w czerwcu – powiedział Jose Mourinho.

– Wiem doskonale czego chcę, wiem też czego nie chcę. Dlatego odrzuciłem po drodze trzy-cztery oferty. Chcę pracować w określonym stylu i mam nadzieję, że tak będzie – dodał Portugalczyk.

Mourinho był ostatnio łączony z powrotem do Realu Madryt, a wcześniej media informowały, że otrzymał propozycję z Benfiki Lizbona.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.