Mourinho: Odrzuciłem już trzy opcje, bo nie czułem tego

sports news

Jose Mourinho ujawnił, że odrzucił już trzy oferty pracy po rozstaniu z Manchesterem United w ubiegłym miesiącu.

– Jestem zadowolony z tych trzech tygodni. Doświadczam tego, czego normalnie nie mogłem mieć i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy – wyznał Portugalczyk dla stacji „BeIN Sports”.

– Znam jednak siebie i wiem, że z końcem marca walczyłbym już z tym szczęściem. Wtedy zacznę analizować sprawy – podkreślił „The Special One”.

– Odrzuciłem już trzy opcje, ponieważ nie czułem, że było to coś, czego pragnę. Zachowuję spokój – kontynuował były menedżer także Chelsea, Interu i Realu.

– Dam sobie więcej czasu, aby lepiej się przygotować. Następne wyzwanie musi dawać mi szczęście i zadowolenie – podsumował Mourinho.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.