Mourinho: Zidane musi wyszkolić nowych piłkarzy, Mbappe jest nieosiągalny

sports news

Jose Mourinho jest przekonany, że Zinedine Zidane jako trener Realu Madryt, to właściwa osoba na właściwym miejscu.

– Zaczyna nowy etap w swojej karierze. Musi niemal od podstaw zbudować nowy zespół. Musi zdecydować kogo kupić, a kogo sprzedać – przyznał Mourinho w rozmowie z Canal+, cytowanej również przez „L’Equipe”.

– Zidane musi także wyszkolić nowych piłkarzy i przekazać im swoją filozofię. Myślę jednak, że prawdopodobnie jest najlepszą osobą dla tego klubu – podkreślił Portugalczyk, który odniósł się do spekulacji wokół Kyliana Mbappe, łączonego z „Królewskimi”.

– Nie twierdzę, że jest najlepszym piłkarzem na świecie, ale myślę, że to on ma obecnie najważniejszą wartość rynkową. Gdybym założył klub, nawet nie pomyślałbym jednak o Mbappe, ponieważ jest nie do sprzedania, nieosiągalny. Jeśli ktoś chciałby zaryzykować jego zakup, to życzę mu powodzenia – podsumował Jose Mourinho.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.