Mourinho poprowadził trening na Zoomie

sports news

Jose Mourinho poprowadził środowy trening piłkarzy Tottenhamu za pośrednictwem platformy do wideokonferencji Zoom. To również z tej aplikacji korzystają polscy uczniowie do komunikacji z nauczycielami podczas zawieszenia zajęć w szkołach.

Mourinho na opublikowanym przez Tottenham wideo, rozpoczął zajęcia od jazdy na rowerze stacjonarnym, a następnie uczestniczył w rozgrzewce przeprowadzanej przez trenera od przygotowania fizycznego.

Portugalski szkoleniowiec wraz z trenerami ćwiczyli w ośrodku treningowym w Enfield, a piłkarze byli przed komputerami w swoich domach.

Wcześniej treningi w formie wideokonferencji na Zoomie, przeprowadzali piłkarze Bayernu Monachium.

https://twitter.com/SpursOfficial/status/1245329410187833345

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.