Mrozek: Trzeba zostawić na torze trochę potu i zdrowia

sports news

– Spokojnie, nikt jeszcze nie jest niczego pewny – wyznał Krzysztof Mrozek w rozmowie z oficjalnym serwisem PGG ROW Rybnik.

– Na ten moment, to Ostrovia jest w Ekstralidze. My oczywiście chcemy ten mecz wygrać i pewnie awansować, ale podchodzimy do spotkania z pokorą – podkreślił sternik “Rekinów” przed finałowym rewanżem rozgrywek Nice 1. Ligi Żużlowej.

Dwunastokrotni mistrzowie Polski przegrali przed tygodniem w Wielkopolsce 44:46 i potrzebują zwycięstwa w takich samych rozmiarach u siebie do jazdy w PGE Ekstralidze.

– Trzeba zostawić na torze trochę potu i zdrowia, aby przypieczętować ten awans. Na tym się skupiamy. Szanujemy rywala, który na pewno tanio nam skóry nie sprzeda – stwierdził prezes klubu z Rybnika, który awizował do składu na rewanż poobijanych Mateusza Szczepaniaka i Siergieja Łogaczowa.

– NIe mam ryzyka, że nie pojadą. Nieco poobijani, ale są do dyspozycji trenera. Siergiej narzekał też na ból w kolanie, ale został w Rybniku i się rehabilituje. Załatwiliśmy mu serię zabiegów i jest lepiej. U Mateusza też na strachu się skończyło – dodał Mrozek.

(za row.rybnik.com.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Kopenhaga – Trabzonspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-kopenhaga-trabzonspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Napoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-napoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…