Mudra przedłużył o rok kontrakt z Chojniczanką

sports news

Jan Mudra przedłużył kontrakt z Chojniczanką – poinformował pierwszoligowy klub na swojej oficjalnej stronie.

Nowy kontrakt czeskiego obrońcy będzie obowiązywał do 30 czerwca 2021 roku.

Mudra do Chojniczanki trafił w czerwcu 2019 roku po sezonie gry w czeskim 1. SC Znojmo. Związał się wtedy roczną umową. 30-letni prawy obrońca w żółto-biało-czerwonych barwach zadebiutował w pierwszym oficjalnym meczu bieżącego sezonu czyli starciu z Wigrami Suwałki w 1. kolejce. Dla Chojniczanki dotychczas zagrał w 19 meczach Fortuna 1. Ligi i jednym spotkaniu Totolotek Pucharu Polski.

– Janek Mudra to mocny i pewny punkt naszego zespołu. Wraz ze sztabem trenerskim nie mieliśmy żadnych wątpliwości co do przedłużenia naszej współpracy. Rozmowy o przedłużeniu kontraktu trwały bardzo krótko, co tylko potwierdza, że obie strony chciały się porozumieć – wyznał dyrektor sportowy, Dawid Frąckowiak.

(za mkschojniczanka.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.