Mueller: Muszę przemyśleć swoją sytuację

sports news

Thomas Mueller może opuścić Bayern Monachium. Napastnik Bawarczyków powiedział, że będzie musiał się zastanowić nad swoją przyszłością, jeśli dalej będzie przegrywał rywalizację o miejsce w składzie.

30-latek jest rozczarowany faktem, że trener Niko Kovac widzi go w swojej drużynie jedynie jako rezerwową opcję. – Kiedy o tym usłyszałem, to byłem oczywiście zaskoczony. Nie jestem jednak na takie coś wyczulony. Odbyłem już rozmowę z trenerem i teraz jest już wszystko w porządku – powiedział Mueller w rozmowie z magazynem „Kicker”.

– Oczywiście sprowadzeni latem zawodnicy podnieśli poziom rywalizacji na mojej pozycji, ale to nie jest problem. Nie o to chodzi. Trener musi podejmować trudne decyzje przed każdym meczem. Jednak w ostatnich pięciu meczach był trend, który sprawił, że nie jestem zadowolony – przyznał.

– Jeśli sztab szkoleniowy widzi mnie w przyszłości w roli rezerwowego, to będę musiał przemyśleć swoją sytuację. Jestem zbyt ambitny, aby tego nie zrobić – przyznał.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy