Muhar: Motywacja jest na naprawdę wysokim poziomie

sports news

Pomocnik Lecha Poznań Karlo Muhar nie może się doczekać rywalizacji z Legią w Warszawie w ramach dwunastej kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.

Obie drużyny dzieli w tabeli zaledwie punkt na korzyść ekipy ze stolicy Wielkopolski.

– Wiem, że to duże wydarzenie. Nawet jak byłem w swoim kraju to słyszałem o rywalizacji Lecha z Legią. Klub z dużego miasta rywalizuje z klubem ze stolicy. Można zauważyć wiele analogii między rywalizacją Hajduk-Dinamo, a Lech-Legia – podkreślił Chorwat.

– Osobiście nie mogę się doczekać tego meczu. Klub, który chce zdobywać mistrzostwa rywalizuje z tym, który ostatnio je zdobywa, a więc teraz czas zrobić to samo. Od dziecka każdy w Chorwacji wie o starciach Dinama Zagrzeb z Hajdukiem Split. Motywacja jest na naprawdę wysokim poziomie. Z tego co słyszałem wszystko wygląda tutaj tak samo – wyznał rozgrywający „Kolejorza”.

– Dinamo wyrosło na o wiele większy klub niż Hajduk, który jest słabszym zespołem niż kilka lat temu. Chociaż ostatnio to właśnie Hajduk wygrał u siebie i był to naprawdę wielki mecz. Stadion był wypełniony po brzegi i atmosfera była niesamowita – porównał klasyki w Polsce i Chorwacji zawodnik siedmiokrotnych mistrzów Polski.

(za lechpoznan.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.