Mumbongo przedłużył kontrakt z Burnley FC

sports news

Joel Mumbongo przedłużył kontrakt z Burnley FC – poinformował klub z Premier League na swojej oficjalnej stronie.

20-letni napastnik związał się z popularnymi „The Clarets” umową, obowiązującą do końca czerwca 2021 roku.

– Bardzo się cieszę, że dostałem kolejną szansę. To świetny klub do grania i bardzo mi się podobało tutaj przez pierwsze sześć miesięcy – wyznał Szwed po złożeniu podpisów.

– Uporządkowanie mojej przyszłości jest dla mnie ogromną ulgą. Muszę jednak nadal ciężko pracować i trenować każdego dnia – podkreślił młody napastnik.

– Jestem tutaj bardzo szczęśliwy. Mamy świetny skład i jest to bardzo dobry klub. Wszystko idzie dobrze, więc dla mnie to niesamowite – dodał Mumbongo.

Burnley FC zajmuje aktualnie trzynaste miejsce w tabeli rozgrywek Premier League.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.