Murawa w Gdynii zostanie wymieniona

sports news

Arka Gdynia poinformowała na oficjalnej stronie klubu, że nawierzchnia Stadionu Miejskiego w Gdyni zostanie wymieniona. Póki co nie określono dokładnego terminu.

Wiceprezydent Gdyni Marek Łucyk, cytowany na oficjalnej stronie Arki wyjaśnił, że analizowane są obecnie różne terminy kiedy murawa zostanie wymieniona. Dodał, że stanie się to wkrótce.

Najbliższy mecz na Stadionie Miejskim w Gdyni zaplanowano na 30 marca. O godzinie 18:00 podopieczni Zbigniew Smółki podejmą Śląsk Wrocław.

Warto dodać, że po sezonie ligowym na obiekcie Arki obędą się mecze mistrzostw świata do lat 20.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.