Nagelsmann: Na początku byliśmy trochę uśpieni

sports news

RB Lipsk wygrał na zakończenie 29. kolejki Bundesligi z FC Koeln 4:2. Po zakończeniu spotkania, trener drużyny z Saksonii, Julian Nagelsmann przyznał, że jego zespół może grać znacznie lepiej.

– To było dziwne spotkanie, z wieloma wzlotami i upadkami. Przed golem dla gospodarzy, byliśmy trochę uśpieni. Nie graliśmy wystarczająco dobrze w obronie i ogólnie nie pokazywaliśmy tego, co potrafimy – powiedział po meczu Nagelsmann

– Obecnie nie jest łatwo znaleźć receptę na słabsze momenty w meczu, ale najważniejsze, że wygraliśmy. To ważne dla układu tabeli. Cieszę się, że po utracie gola wróciliśmy do lepszej gry. Ostatecznie wygraliśmy zasłużenie, choć wcale nie było łatwo – dodał szkoleniowiec drużyny z Lipska.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.