Nagelsmann: Podobał mi się sposób, w jakim graliśmy

sports news

Trener RB Lipsk – Julian Nagelsmann nie ukrywał zadowolenia z postawy swojej drużyny w wygranym spotkaniu z FSV Mainz 5:0.

– Dzisiaj stosunkowo łatwo udało nam się wygrać i zanotowaliśmy dobry występ. Podobał mi się nie tylko wynik, ale również i sposób w jakim graliśmy – przyznał trener drużyny z Lipska.

– Warte pochwalenia jest również zachowanie Lukasa Klotermanna, który mimo że prowadziliśmy 5:0, to w 90 minucie wrócił na pełnej szybkości do defensywy, by zapobiec utracie bramki. Zagraliśmy bardzo dobry mecz na wyjeździe i jestem z tego powodu zadowolony – dodał Julian Nagelsmann.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.