Nagelsmann: Wszystko mamy w swoich rękach

sports news

– To dla nas niesamowicie ważne spotkanie, w którym będziemy walczyli o trzy punkty. Żeby tego dokonać, będziemy musieli być przygotowani na sto procent, pod względem mentalnym oraz fizycznym. Aby to osiągnąć, w tym tygodniu mieliśmy lżejsze treningi. Generalnie jestem optymistą i uważam, że możemy uniknąć kolejnego remisu – powiedział, przed piątkowym meczem z Hoffenheim, trener RB Lipsk, Julian Nagelsmann.

– Myślę, że wszystkie drużyny walczące o Ligę Mistrzów mają podobne szanse. Cztery zespoły mają przed sobą ciężkie spotkania. My mamy wszystko w swoich rękach i zrobimy wszystko, aby nie wypuścić tej szansy – dodał 32-latek.

– Nie sądzę, aby nowy zespół trenerski, wokół Matthiasa Kaltenbacha dokonał w tak krótkim czasie, drastycznych zmian w grze Hoffenheim. Trenerzy z pewnością będą bardzo ambitni i dodadzą jakieś nowości. Wiem jak podchodzą do pracy nowi szkoleniowcy i jestem na to przygotowany – zakończył Nagelsmann.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.